Dámské kalhoty Columbia PASSO ALTO NEW 2020/21 prodloužené černé

Novinka
Akce
Tip
Naše cena
2 699 Kč

Parametry

velikost
barva
Evidenční číslo810920
Dostupnostskladem
ZnačkaColumbia
Záruční doba24 měsíců

Další informace

Dámské kalhotz Columbia PASSO ALTO s termoreflexní technologií OMNI HEAT.

 
OMNI-HEAT - Účinně vás zahřeje i v chladném prostředí
Tato tepelná technologie pomáhá udržovat teplotu, zabraňuje ztrátě tepla, a zajišťuje vám tak pohodlí i v chladném počasí. Technologie Omni-Heat® představuje nejdokonalejší systém řízení tělesné teploty pro pobyt v přírodě. Od základních technických vrstvených oděvů po pokročilou elektroniku zaručuje technologie Omni-Heat®, že zůstanete v teple a pohodlí i za chladného počasí. Produkty s technologií Omni-Heat® vám pomáhají vypořádat se s chladem kdekoli a kdykoli.    


Omni-Shield® – pokročilá odolnost
Účinná ochrana proti vodě a nečistotám, která odolává lehkému dešti a pomáhá odstranit nečistoty, a udržuje vás tak v čistotě a chráněné.

Technologie Omni-Shield zaručuje ochranu před venkovními vlivy, kde ji nejméně čekáte, ale nejvíce potřebujete. Tato látka s povrchovou úpravou odolává všem kapalinám s teplotou nižší než 77 °C , aby se nevstřebaly do vláken a nezpůsobily skvrny na oděvu (bez jakéhokoli dopadu na pocit z materiálu). Látka samotná usychá 3–5krát rychleji než běžná látka, nezadržuje vlhko jako běžná látka, takže je lehčí, i když zvlhne.